Příští zápasy: ve Skalce v 8:00 1.FC Laškov, 9:10 FC Zavadilka PV

Muži vybojovali 3 body

14. října 2006 v 13:53 | spisi |  Výsledky - muži
Skalka hrála v Kobeřicích a získala do tabulky další tři cenné body. V prvním utkání se Skalka utkala s domácím týmem, který je na tom stejně špatně jako naši hoši. Zápas měl rychlý spád a po prvním poločase se obě mužstva rozešla smírně 1:1. Do druhého poločasu ovšem Skalka vlétla ve velkém stylu a třemi rychlými trefami do domácí sitě rozhodla zápas ve svůj prospěch v poměru 4:1. O góly se postarali 3x Pavel Mlčoch a Roman Pinkava.
Z druhého zápasu proti Dobrochovu měla Skalka strach a ukázalo se, že to byl strach oprávněný. Skalka se nechala zatlačit a po poločase byl stav 3:0 pro Dobrochov. Do druhé půle nastoupil Dobrochov z úmyslem udržet náskok takže se za celý druhý poločas dostali jen jednou před bránu, ale jak jinak to mohlo skončit než gólem ve skalecké síti. Ovšem ještě před tím šel ,,Palec,, velmi odvážně do třech hráčů a se štěstím gólově zakončil. Po té měla Skalka místy až drtivý nápor, který vyústil neproměněnou šancí Pavla Mlčocha do prázdné branky!!! Konečný stav tedy byl 4:1.