Příští zápasy: ve Skalce v 8:00 1.FC Laškov, 9:10 FC Zavadilka PV

Skalka udělala první body...dokončení

12. prosince 2006 v 15:09 | spisi |  Novinky - muži
A je tu slibované doplnění ke 2. turnaji v sálové kopané.
První zápas se utkala Skalka se Zavadilkou. Ta vedla hned od první minuty 0:1, když debutující golman neudžel balón. Několik minut poté se vystřídali útočníci a hned první dotek s míčem skaleckého Spisara skončil gólem 1:1. Ovšem remízový stav dlouho nevydržel a Zavadilka odskočila na dvoubrankový rozdíl 1:3. Skalečáci se ale nevzdali a trefami "Presa" a "Předsedy" do poločasu znovu vyrovnala na 3:3. Po poločase byla hra dlouho vyrovnaná až přišla chyba Ondřeje Mlčocha, která znamenala opět vedení 3:4. Skalka pak vrhla všechny síly do útoku a vyplatilo se. Na konečných 4:4 vyrovnával "Palec". Skalka tak získala premiérové body.
Do druhého utkání nastoupila Skalka proti FC Ultras Prostějov, za který nastoupil i Jirka Zbožínek. Domácí znovu od první minuty prohrávali 0:1. O pár minut to už bylo 0:2 a zdálo se, že Skalka v tomto zápase vyjde bodově naprázdno. Ovšem když se trefil Langr hned potě sice Ultras znovu navýšil svůj náskok, ale do poločasu se stihl do černého trefit 2x Pavel Mlčoch a znovu sme tu měli poločasových 3:3 a do druhé půle bylo všechno otevřené. Ve druhé patnáctiminutovce byla hra velmi vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Už se zdálo, že Skalka získá opět jen po bodu, ale to by nesměla mít v týmu Pavla, který 2 minuty před koncem zařídil tříbodový zisk a také završil svůj hattrick.
Třetí utkání mělo být zdaleka nejjednoduším utkáním. Skalka nastoupila proti poslednímu týmu tabulky Kladkám. Jak už bylo tradicí v tomto kole Skalka opět prohrávala od 11. minuty 0:1 o minutu později vyrovnal svým pátým gólem v soutšži Spisar na 1:1. Do poločasu vedla Skalka 3:1 po trefách "Presa" a "Předsedy". Bohužel v proklété první minutě druhého poločasu se Kladkám podařilo snížit na 2:3. Skalka však byla lepším týmem a střílela také branky, trefili se 2x "Preso" čímž zakončil hattrick a Pavel Mlčoch. Stav nyní vypadal 6:3 pro Skalku, ale to by nebyla ona kdyby si to nezkonplikovala a během chvilky bylo sníženo na rozdíl pouhého jednoho gólu 6:5. Naštěstí se Kladkám vyrovnat nepodařilo naopak Pavel přidal ještě jeden gól na konečných 7:5.
Turnaj by měl ještě v rozhovoru okomentovat Antonín Glouzar, uvidíme jestli se to podaří.
Ještě přidám, že v tabulce střelců jsou společně Ondřej Spisar a Pavel Mlčoch shodně s pěti brankami na 8. místě.