Příští zápasy: ve Skalce v 8:00 1.FC Laškov, 9:10 FC Zavadilka PV

Žáci druzí na sálovce

13. února 2007 v 12:58 | marcek a spisi |  Výsledky - žáci
V pondělí naši vrabci na turnaji v malé kopané v konkurenci osmy mužstev dokázali vybojovat výborné druhé místo. V prvním zápase byl našemu mužstvu soupeřem tým AC Roma. Po vyrovnaném průběhu, kdy se hrála spíš kopaná než fotbal se nakonec dokázal dvakrát trefit do černeho Šišma a tak si mohla Skalka připsat tři body za vítězství 2:0! "Musím klukům pogratulovat k předvedené hře velice mile mě překvapili proti silnému soupeři. Bylo to velmi důležité vítězství, které nám pomohlo k prvnímu místu ve skupině" řekl trenér Ondřej Spisar. Ve druhém zápase čekal naše hráče Plumlov "B" a po brankách 2x Chytil, 2x Suchánek, 2x Cesar, Šišma, Glouzar, Karásek a vlastní branka uzavřela skóre na konečných 10:0!!! "Tohle utkání se vyvíjelo velmi jasně už od prvních minut takže jsme si mihli dovolit poslat na hřiště všechny mladé hráče, kteří odvedli velmi dobrou práci. Zvláště bych chtěl vyzdvihnout výkony Chytila a Michala Prokopa" podotkl coach Skalky. V posledním zápase ve skupině jsme se utkali s "béčkem" Čelechovic. První branka zápasu padla dvě vteřiny před koncem prvního poločasu, když se do černého trefil Karásek chytrou hlavičkou. Ve druhém poločase ještě upravil Suchánek na konečnych 2:0! "V tomto zápase se mi zdálo, že ho hoši trošku podcenili a pak měli zbytečné starosti s výsledkem, ale nakonec si vítězství doslova vydřeli." vysvětlil Spisar. Skalka tedy postoupila ze skupiny z prvního místa s konečným skóre 14:0 a bez ztráty jediného bodu!!!
V semifinále byl soupeřem Skalky Plumlov "A" a po výborném výkonu se mohli radovat z jasného vítězství 3:0, když se trefil Karásek, Šišma a Chytil. "Zde ukázal své kvality Mojma Chytil, i když nedostával mnoho příležitostí dokázal se už po třetí v turnaji gólově prosadit. Tohle je určitě budoucí hvězda a tahoun Skalky až odejdou nynější opory" řekl Spisar. Ve finále nastoupili naši hráči proti 1.SK Prostějov. Náš tým si dokázal vypracovat slibné přiležitosti, ale Karásek, Suchánek a ani Glouzar nepřekonali výborně chytajícího brankáře Prostějova, a tak to byl právě Prostějov, který se po chybě brankáře Dostála (Mrsi) dostal do vedení 1:0! Ve druhém poločase vsadili naši hráči všechny síly do útoku i za cenu nebezpečnych brejků soupeře a právě jeden z rychlích protiútoků hráči Prostějova proměnili a stav byl v tu chvíli 2:0. Už se zdálo, že je po zápase, ale v poslední minutě dokázal snížit Suchánek a 10 vteřin před koncem vyrovnal Šišma!!! O vítězi museli rozhodnout až pokutové kopy. Jako první kopal Suchánek a nemílil se, ale Prostějov v zápětí vyrovnal. Na druhou penaltu se postavil Šišma, ten bohužel nedal a hráči Prostějova se dostali do jedno brankového vedení. Karásek musel proměnit a jako správný kapitán tak učinil. Všechno bylo, ale na Prostějovu a ten bohužel proměnil. "Musím před první pětkou smeknout. To co dokázali v poslední minutě se nepodaří každý den. Pořád věřili, že vyrovnají a to se jim povedlo. Druhé místo bereme všemi deseti." zhodnotil po finále Spisar.
Vítězem turnaje se tedy stal 1.SK Prostějov, naši hráči skončili na výborném druhém místě a na třetí přičce skončil tým AC Roma.