Příští zápasy: ve Skalce v 8:00 1.FC Laškov, 9:10 FC Zavadilka PV

Žáci se vyhoupli na druhé místo

14. dubna 2007 v 21:27 | Glozy |  Výsledky - žáci
Dnes naši vrabci vybojovali šest bodů, když v Kobeřicích na velmi nerovném terénu porazili domácí 2:0 a v derby Čehovice 3:0. V prvním zápase s Kobeřicemi, když se utkal první a třetí tým tabulky, byli mírným favoritem Kobeřice, ale hned od začátku dokazovala Skalka, že chce stáhnout náskok Kobeřic už jen na tři body. Skalka udeřila těsně před koncem prvního poločasu, když si na roh Glouzara naběhl Šišma a otevřel skóre 1:0. Po poločase se čím dál víc do hry zapojovali domácí, ale všechny šance o vyrovnání skončili na výborném Filkovi. Uklidňujíci druhou branku přidal Glouzar. Zápas s Čehovicemi se nesl v jasné převaze Skalky a občasné šance Čehovic zlikvidoval Filka. Skóre otevřel hlavou Karásek a hned v zápětí přidal Chytíl druhou branku. Po poločase se ještě trefil Molčík hlavou a tím uzavřel skóre na 3:0 pro Skalku. Skalka splnila cíl, když vybojovala šest bodů a pořád si drží šance na obhajobu titulu.