Příští zápasy: ve Skalce v 8:00 1.FC Laškov, 9:10 FC Zavadilka PV

Navštívili jsme...

11. května 2008 v 10:56 |  Ostatní
Včera v ranních hodinách, když nebylo co na práci, žádnej fotbal prostě nuda... Tak jsme se dozvěděli, že v Čehovicích se pořádá turnaj ve II. lize o umístění, a tak jsme vzali dvě auta a jelo se směr Čehovice. Bohužel hned jak jsme dojeli kolem jsme se dozvěděli, tu smutnou zprávu, že domácí tým Čehovic, na který jsme se tak těšili, právě dohrál. Tak jsme zůstali na zápas SK Pěnčín vs. Logout Prostějov. Tenhle zápas se hrál na velmi těžkém terénu. Samozřejmě nebylo nouze o velmi komediální situace a nebo nastřelení pána rozhodčího do velmi choulostivých míst, po které padl gól, který nakonec kvůli "inzultaci" nebyl uznán. Představte si zápas např. Skalka - Dubany , nejsem si zrovna jist jestli by takovýto okamžik dopadl tak klidně jako v Čehovicích. Bohužel jsme skoro za celý poločas neviděli žádnou velkou šanci a v druhém poločase to nebylo o moc lepší zápas skončil 0:0. Tak jsme se dožadovali penalt, bohužel zase překvapivě nic. A tak jsme se vydali zpátky směr Skalka s velmi příjemnými fotbalovými zážitky.