Příští zápasy: ve Skalce v 8:00 1.FC Laškov, 9:10 FC Zavadilka PV

Žáci v Kobeřicích

18. května 2008 v 19:44 | Lucka a spisi |  Výsledky - žáci
Naši žáci nastoupili včera na Kobeřicích, kde se utkali s domácím týmem Kobeřic a týmem Sokol Dubany. První zápas s domácími hráči nebyl vůbec lehký, hned po zahájení dali gól domácí a pak už tam sypal jeden za druhým a najednou naši žáci prohrávali 5:0!!! Ale i my jsme měli několik hezkých šancí. Ve druhém zápase stejně jako v předešlém zápase jsme hned ze začátku dostali gól a pak se začalo střídat.I přesto, že od chvíle, kdy jsme inkasovali rychlý gól a začali nastupovat mladší hráči tak se snažili ale bohužel se neubránili v prvním poločase dalším třem gólům. Poté nastala chvíle Mojmíra Chytila, kterého fauloval dubanský hráč a hráč s číslem 15 na zádech nezaváhal a snížil na 1:4. Ve druhém poločase hrála Skalka přesilovku, protože byl vyloučen hráč Duban pro neustálé vulgární vyjadřování. Bohužel Skalce to příliš nepomohlo a inkasovala další tři branky, což znamenalo jasnou prohru žáků SKS 1:7.