Příští zápasy: ve Skalce v 8:00 1.FC Laškov, 9:10 FC Zavadilka PV

Žáci vstoupili do sezony výtečně!!!

13. září 2008 v 19:36 | spisi |  Výsledky - žáci
Sobotní slunečné odpoledne přivítalo mladé naděje u prvního kola nové sezony. Na domácí půdě se v prvním utkání Skalka střetla s nováčkem soutěže z Pěnčína. Naši žáci byli silovější a také zkušenější než hostující celek a tak od začátku utkání bylo rozhodnuto o vítězi. Postupně se trefili 3x Cesar, Koláček D., Josif J., Karásková. Utkání nakonec skončilo 6:2, když dvěma brankami korigovali výsledek hostující hráči. Ve druhém zápase čekal žáky mnohem náročnější soupeř, vítěz minulého ročníku, TJ Ohrozim. První poločas byl z obou stran vyrovnaný a to znamenalo poločasový stav 0:0 tomu odpovídal. Ve druhém poločase pomohla Skalce nešťastná vlastní branka hostujících hráčů. Od této chvíle byla Skalka lepší a Adam Josif dokázal ještě navýšit náskok. Skalka tento stav již udržela a zaslouženě si připsala další tři body za vítězství 2:0.
Všichni odvedli stoprocentní práci, hráčům moc děkuji za skvělý start do soutěže. Vyzdvihnout musím výkon Bubli, ten je pro náš tým nepostradatelný, řekl po utkání Ondřej Spisar vedoucí mužstva.