Příští zápasy: ve Skalce v 8:00 1.FC Laškov, 9:10 FC Zavadilka PV

Hřiště a vše kolem něj

14. října 2008 v 21:21 | Kurča |  White Blue Arena
Web sk-skalka.blog.cz Vám přináší novinky týkající se hlavně výkonů našich mužstev mužů a žaků,ale v tomto článku bych chtěl přiblížit dění na hřišti a samozřejmě nechvalně známého "hangáru" , který není ve stavu jakém by měl být.
Není to tak dávno, co bylo vedení předáno do rukou našeho nového předsedy Ondrěje Spisara, za tu dobu se hodně stalo, zkusím krátce přiblížit naše hospodaření. Nové povinnosti týkající se správy hřiště a našeho hangáru byly o dost větší než jsme si dokázali samy představit.


Hřiště:

Je známo, že skalecké hřiště už není co bývalo. Věčný problém s krtky na prvním hřišti způsobyly škody, které se budou rešit až na jaře. Po mnoha pokusech se nám nepodařilo zneškodnit krky, kteří vesele dál pokračují v ničení našeho krásného hřistě. Na některých místech prvního hřište můžete vidět při bližším pohledu, že není už zcela rovné až na propadající se místa, která velmi zhoršují kvalitu terénu. Budeme dál informovat o stavu našeho královského hřiště. Naštěstí máme k dispozici ještě dvě méně kvalitní hrací plochy. Hřiště číslo dvě dostalo tento rok zabrat, když se pořádaly turnaje a ligové zápasy. Hříště číslo tři není už ani plhodnotná náhrada druhého hřiště a hraje se na něm zcela vyjímečně.

Zavlažování:
Tento rok se provedlo pár úprav v našem systému zavlažování. Sice je fukční ale na 100% bude přípravené na jaře příštího roku. Hodně věcí se tento rok opravovalo a zavlažování nefungovalo jak by mělo. Největší problém týkající se zavlažování spočívá v nedostatku vody. Při horkých letních měsících můžem zavlažovat jen omezeně. Není dostatek vody na závlahu celého hřiště. Problém budeme v nejbližších měsích řešit. Dalo nám dost námahy opravit části zavlažování, ale nakonec se podařilo všechno zprovoznit.

Hangár:
Všeobecně známé skalecké doupě. Tento rok ještě dozná změn, budou se měnit skla a další součásti hangáru se opraví. Máme v plánu naistalovat nové osvětlení, které bylo zničeno z dosud neznámých příčin. Nové změny a opravy napíšeme brzo v dalším článku. Do konce listopadu se snad všechno stihne opravit.
Doufám, že se Vám článek líbil a případné dotazy se nebojte napsat Honza Kurčák


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rosta-Big Caky Rosta-Big Caky | 17. října 2008 v 13:31 | Reagovat

No Honzy to se ti povedlo

2 Rosta-Big Caky Rosta-Big Caky | 17. října 2008 v 13:32 | Reagovat

Ten hangar to je aspon vec ostatni se muzou jen učit.No nemam pravdu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama