Příští zápasy: ve Skalce v 8:00 1.FC Laškov, 9:10 FC Zavadilka PV

Copa Vrbátky

31. července 2011 v 21:17 | Tonyg |  Novinky - muži

Sk Skalka se zůčastnila turnaje ve Vrbátkách v základní skupině uvodní zápas prohrála s Montáže Kučera 2:0, ve druhém zápase remizovala 0:0 s BRC a v posledním zápase mu tedy k postupu ze třetího místa stačila remíza, která se také nakonec zrodila 1:1 kdy první gól Skalky na turnaji dal Maňák po přihrávce M. Glouzara, Mubei se podařilo vyrovnat. Mubea se odhodlala hrát v poli s brankářem a toho Skalka málem potrestala kdy jsme vypíchli míč brankaři, kteří rázem fauloval a k udivu všech nedostal červenou kartu. Naštěstí běželi poslední sekundy zápasu tak nás to nemuselo mrzet. Ze skupiny jsme tedy postoupili ze 3. místa a v nedělní vyřazovací části nás čekal DD Sport "A". Uvodní poločas byl opatrný a moc příležitostí nepřinesl a tak se nebylo čemu divit, že výsledek byl 0:0 ve druhém poločase se už, ale prosadili hosté, Skalka začala sílit svůj tlak a po rohu se trefil Spisar. Skalka pak měla další šance, ale neproměnila a naopak hosté dali na 2:1. Skalka se moc snažila vyrovnat její nápar však tížený gól nepřinesl, a tak se Skalka s turnajem musela rozloučit. Fotky z turnaje jsou na faceboku Sk Skalka.

Sestava Sk Skalka: A. Glouzar, Spisar, Cesar, M. Glouzar, Růžička, Maňák, v neděli místo Cesara byl Ondřej Mlčoch