Příští zápasy: ve Skalce v 8:00 1.FC Laškov, 9:10 FC Zavadilka PV

Skalka doma jen dvakrát remizovala 1:1

17. září 2011 v 12:55 | Tonyg |  Výsledky - muži
Skalka v úvodním zápase na domacím hřišti narazila na 1. FC Laškov. Oba týmy do zápasu vstoupili opatrně. O to překvapivější byl brzký první gól kdy hostující golman při rozehrávce trefil napadajícího Jakuba Molčíka a od jeho obličeje se míč odrazil do brány. Od té chvíle jako by oba týmy teprve začali aktivně hrát. Především Laškov měl několik velkých šancí, ale ani jedna brankou neskončila a tak poločas skončil 1:0 pro Skalku. Jasným cílem do druhého poločasu bylo nedostat branku, jenže to se hned na začátku nepovedlo po autu Laškova se nejlépe zorientoval hostující utočník a vyrovnal na 1:1. Skalka po inkasované brance začala více hrát a měla více střeleckých pokusů, ale také se na hřiště přiostřovalo, především nevybíráví zákrok útočník hostí měl být oceňen červenou kartou. Nakonec se oba týmy rozešli smírně a zápas tedy skončil 1:1. V druhém zápase Skalka narazila na Zavadilku Prostějov. Skalka hned na začátku zápasu ukázala kdo v tomto zápase bude diktovat tempo a hned po minutě nastřelila tyčku, ale pravidlo nedáš dostaneš se zde bohužel pro Skalku potvrdilo, když o pár minut později se Zavadilka dostala do vedení 0:1. Skalka se pak snažila vyrovnat, ale velkým problémem bylo trefit branku a navíc hosté měli nebezpečné brejky a tak Skalka po poločase prohrávala 0:1. Druhý poločas měla Skalka ještě větší nápor hosté už neměli ani skoro žádné šance. Naopak Skalka měla jednu za druhou až nakonec se Maňák řítil sám na brankáře Zavadilky a nadvrát ho dokázal překonat a vyrovnal tedy na 1:1. Skalka dál svého soupeře výrazně přehrávala, Růžičkovi chybělo pár centimetru když dobíhál střílenou přihrávku. Skalka během tohoto zápasu nastřelila čtyřikrát brankovou konstrukci hosté jí nastřelili jednou. Skalce se nakonec druhá branka nepodařila vstřelit a tak i její druhý zápas skončil 1:1. První turnaj ukázal, že tento mladý tým má určitě na to hrát 2. ligu první zápas byl vyrovnaný a remíza byla asi spravedlivá, ale druhý zápas určitě bude Skalecké hráče mrzet, protože ten měli vyhrát. Skalka musí zlepšit střeleckou produktivitu do příštích turnaju. Naopak velké plus bylo, že po dlouhé opravdu dlouhé době bylo 9 hráčů doufejme, že taková účast bude i na další turnaje:-)

Sestava Sk Skalka: A. Glouzar, M. Glouzar, M. César, O. Spisar, R. Maňák, J. Karásek, L. Suchánek, J. Molčík, M. Růžička