Příští zápasy: ve Skalce v 8:00 1.FC Laškov, 9:10 FC Zavadilka PV

Skalka v Poháru města Prostějov končí

5. září 2011 v 14:52 | Tonyg |  Výsledky - muži
SK Skalka v sobotu 3. září odehrála úvodní čtvrtfinálovou fázi Poháru města Prostějov. Ve skupině se utkala s Dřevnovicemi a Amatérem Hluchov, FC Zavadilka nedorazila. Bohužel z původně plánované 10-ti členné sestavy nás bylo pouze 7. Především jeden hráč velmi zklamal, že nedorazil!!! Skalku čekal v úvodním zápase asi nejtěžší soupeř a to Dřevnovice. Skalka hned na začátku inkasovala a než se hráči nadáli tak už to bylo 0:4. Tímto stavem skončil poločas. Hra se postupně zlepšovala ale soupeř nás školil z produktivity a zvyšoval už na 0:5. Potom se konečně dočkala i Skalka z penalty snížil na 1:5 Chytil, který ještě přidal druhou branku, ale soupeř další dvě dal a tak Skalka prohrála úvodní zápas poháru 2:7. Skalka zaplatila daň za nesehranost nového týmu a zaslouženě podlehla produktivním Dřevnovicím. V druhém zápase skupiny bohužel Hluchov porazil Dřevnovice 3:2. Navíc dřevnovice chvíli před koncem neproměnili penaltu. Díky výhře Hluchova byli postupové šance velmi vzdálené. Skalka do druhého zápasu vstoupila jak vyměněná pozorná hra zezadu (oproti minulému zápasu) a rychlý přechod do útoku dávali Skaleckým naději na úspěch. Uvodní branku zápasu vsítil Růžička po krásné střele. Oba týmy měli ještě dostatek šancí zkorávat, ale poločas už další branky nepřinesl. Na začátku druhého poločasu nedal další gol do skoro odkryté brány opět Růžička a hned o chvíli později po krásné střele Millera bylo vyrovnáno. Skalka pak měla ještě dostatek šancí, ale ujala se až střela Suchánka a o chvíli později po přihrávce Glouzara se do odkryté brány trefil Molčík. Skalka tedy po sympatickém výkonu vyhrála 3:1, přestože to na postup nestačilo druhý zápas ukázal i dost pozitivních věcí.

Sestava SK Skalka: Glouzar A., Chytil, Růžička, Glouzar M., Suchánek, Maňák, Molčík