Příští zápasy: ve Skalce v 8:00 1.FC Laškov, 9:10 FC Zavadilka PV

Skalka přivezla z Viceměric 1 bod

2. října 2011 v 10:13 | Tonyg
Skalka ve druhém kole 2. ligy mířila do Viceměřic kde se na travnatém povrchu utkala s Dřevnovicemi a DD Sport Dubany "A". Oba týmy patří k papírovým aspirantům na postup. Skalka v uvodním zápase proti Dřevnovicím začala velmi dobře braníla a snažila se vytižit něco z brejků. Oba týmy měli šance Skalka dokonce dvakrát v prvním poločase nastřelila tyč, ale do vedení šli Dřevnovice když po dlouhém autu uplně nehlídaný hráč zavěsil a bylo to 1:0 a tímto výsledkem skončil i první poločas. Do toho druhého šla Skalka stím že se pokusí s tímto stavem něco udělat bohužel Dřevnovice hned na začátku zvýšili na 2:0 pak měl 100% šanci Chytil ale bohužel pro Skalku trefil opět brankovou konstrukci. Skalka zvyšovala nápor až nakonec se nadvakrát prosadil spisar a snížil na 2:1. Pak se ke Skalce konečně naklonilo trochu toho štěstíčka když po rohovém kopu si dřevnovice dali vlastní gól a bylo vyrovnáno 2:2. Skalka však pokračovala ve svém ofenzivním nátlaku a po krásné individuální akci Cibulky otočila na 2:3. Do konce nezbývalo ani pět minut. Skalka se zatáhla dozadu a když už se zdálo, že to Skalka zvládne tak přesně na konci zápasu hosté výrovnali na 3:3. Hned po inkasované brance rozhodčí pískl konec. Byla to pro Skalku obrovská škoda. Skalka tak po třech zápasech měla na kontě tři remízy. Ve druhém zápase čekal Skalku ještě těžší soupeř a to DD Sport Dubany "A". Hned od začátku zápasu tempo diktoval DD Sport měl vyšší počet šancí Skalka měla také pár šanci, ale ke střelbě se moc často nedostávala. Zhruba v půlce poločasu při výhozu brankáře DD Sportu byli špatně obsazeni utočníci a po krásné akci tak Skalka prohrávala 1:0. Průběh hry byl pořád stejný DD Sport byl lepším týmem, ale chvíli před koncem poločase měl obrovskou šanci Cibulka, ale ke smůle opet to byla jenom tyč. Poločas tedy skončil 1:0. Druhý poločas měla Skalka ještě méně šancí, ale celkem dobře bránila až na jednu situaci, které DD sport využil kdy po špatném obsazení hráče při autovém vhazování se prosadil až sám před brankáře a zvýšil na 2:0 pro DD Sport. Zápas už se jen tak dohrával DD Sport se nikam moc nehnal a měl zápas plně pod kontrolou a tak zaslouženě vyhrál 2:0. Celkově Skalka na druhém turnaji podala asi lepší výkon než na tom prvním , ale štěstí nebylo na straně Skalky když už za 4 zápasy trefila celkem 8 krát tyč. Hlavně mrzí inkasovaná branka v závěru proti Dřevnovicím . Prohra 2:0 proti DD Sport byla zasloužená, ale určitě to také není špatný výsledek.

Sestava Sk Skalka: A. Glouzar, M. Glouzar, O. Spisar, P. Chytil, J. Karásek, J. Cibulka, R. Maňák, J. Molčík, M. Růžička,