Příští zápasy: ve Skalce v 8:00 1.FC Laškov, 9:10 FC Zavadilka PV

Klub

SK Skalka Vás zve na oslavy 10.let od založení klubu

15. července 2009 v 19:46 | GlozY

SK Skalka Vás zve na oslavy 10.let od založení klubu

1999 - 2009

18.7.2009

Hřiště: SK Skalka

Program:


13:00 SK Skalka vs. TJ Sokol Pivín (Žáci)

14:00 Oficiální zahájení oslav

14:15 Zakládající členové vs. Současný tým

14:50 Golden Team vs. Přátelé SKS

15:25 Soutěžo ceny

15:30 Současný tým vs. Golden Team

16:05 Přátelé SKS vs. Zakládající členové

16:40 Soutěžo ceny

17:45 Současný tým vs. Přátelé SKS

18:20 Zakládající členové vs. Golden Team


SK Skalka zve všechny občany k příjemnému prožití sobotního odpoledne.


Občerstvení zajištěno (opékané sele)

!!! 1999 - 2009 !!!

8. července 2009 v 21:24 | GlozY
SK Skalka slaví tento rok své 10.narozeniny od založení klubu (1999). Oslavy tohoto výročí se budou konat 18. července ve White Blue Areně. Čekají na vás skvělé exibiční zápasy bývalých a současných hráčů SKS, zápas žáků proti Dubanům a doprovodný program. Občerstvení je zajištěno a nebude chybět ani spousta dobré nálady. Po celé odpoledne budou vystaveny všechny poháry, které náš klub za svou desetiletou existenci získal. Odpoledne proběhne turnaj čtyř týmů (Zakládající členové, Golden Team, Současný tým a Hosté). Pořadatelé zvou co nejsrdečněji všechny fanoušky SK Skalka do hlediště White Blue Areny.

Program celého odpoledne a sestavení týmů přineseme přiští týden

Sezóna 2008/2009 je minulostí

25. června 2009 v 14:40 | GlozY
V sobotu ráno skončila pro SK Skalka sezóna posledním zápase nadstavbové části proti Hluchovu (5:1). Celek mužů skončil nakonec na šestém místě se ziskem osmi bodů. Skalka ani tento rok bohužel výrazně nepromluvila do bojů o titul, ale i tak se dá tento ročník považovat za úspěšný. "Postoupili jsme do nadstavbové části a tím jsme splnili předsezónní cíle", řekl pro náš server předseda klubu Spisar. Titul nakonec neobhájili Dubany, ale jejich konkurent Dobrochov, který si připsal svůj druhý titul na Prostějovsku! Druhé skončily Dubany a na bronzové pozici skončil Ariston PV.
Žáci nakonec skončili na bronzové pozici se ziskem 31 bodů a s kladným skóre 45:31. "Oproti loňsku udělali žáci velký posun, tak nezbývá než dodat jen tak dál. Na druhé pozici skončili žáci TJ Ohrozím a titul získali hráči z Duban.

Muži i žáci vstoupí v sobotu do ligy

9. září 2008 v 18:17 | spisi
V sobot vstoupí do svých soutěží muži i žáci SK Skalka. Muži nastoupí ke svému vystoupení v Dřevnovicích, kde se od 910 utkají s velkým rivalem, Aristonem Prostějov. V posledním měření sil prohrála Skalka s Aristonem 4:6. Druhý mač svede proti sobě Skalku a Žešov. Poslední vzájemný zápas vyšel lépe Skalce a po vyrovnaném průběhu vyhrála Skalka 2:0.
Žáci začínají svoje zápasy na domácí půdě, kdy budou hostit od 1400 ambiciózní tým z Pěnčína, který odehraje svůj premiérový mistrovský zápas a druhé vystoupení našich mladých nadějí je naplánováno na 1445 , kde se utká Skalka s obhájcem titulu z Ohrozimi. Na tyto zápasy vás všechny srdečně zve redakce sk-skalka.blog.cz

V pátek pozábavová párty

4. září 2008 v 10:11 | spisi
V pátek se koná pro všechny členy SK Skalka, rodiče a dobrovolníky, kteří pomáhali na zábavách, pozábavová párty na hřišti. Klobásky, nealko, ale i pivko a něco tvrdšího je samozřejmostí. Kdo bude mít zájem je srdečně zván k posezení s přáteli na hřišti.

Poslední zabava!!!

28. srpna 2008 v 8:36 | GlozY

Nová sezona je tady!!!

25. srpna 2008 v 17:20 | spisi
Sezona 2008/09 je za dveřmi. Muži SK Skalka postoupili v minulé sezoně do bojů o mistra 1. ligy z druhého místa. V této skupině však příliš úspěšně nebojovali a připsali si na své konto 6 bodů, které znamenaly konečné 6. místo. V poháru jsme postoupili do semifinálových bojů, kde nás zastavili hráči SK Petrans Dobrochov a postoupili do Final Four. Do této sezony jdeme s cílem zopakovat toto umístění, udržet první ligu a hlavně stabilizovat hráčský kádr, který bude jezdit pravidelně v co nejsilnějším složení a co s největším počtem hráčů, sdělilo vedení klubu. Žáci SK Skalka na tom byli o poznání hůře. Za celou sezonu získali pouze 7 bodů a obsadili až úplné dno tabulky. Do nového ročníku převzal tým Jan Kurčák a už v prázdninových turnajích se ukázalo, že by tento tým, posílený o několik hráčů, měl hrát v horních patrech tabulky. Nejvýraznější změnou pro nový ročník je, že outy se budou házet a ne kopat jak tomu bylo v minulých letech!!!
Soupiska muži: Antonín Glouzar, Martin Glouzar, Ondřej Mlčoch, Pavel Mlčoch, Roman Pinkava, Libor Pinkava, Ondřej Spisar, Jiří Zbožínek, Ivo Zbožínek, Petr Chytil, Martin Jareš, Jiří Karásek, Jaroslav Kaláb, Jiří Přichystal, Pavel Sedlák, Martin Sedlák, Marek Růžička, František Plajner, Pavel Molčík, Lukáš Mráček.
Soupiska žáci: Jakub Molčík, Rostislav Prokop, Michal Prokop, Mojmír Chytil, Silvie Uličná, Lucie Karásková, David Barnet, Michal Barnet, Martin Cesar, Koláček Adam, Koláček Jiří, Josif Adam, Josif Jiří
Již tento týden (30.8.2008) vstoupí náš klub do bojů v poháru města Prostějova. V 1. kole nás čekají AC Čelčice, FC Ladzimil Čehovice a SK Dřevnovice. O dva týdny později (13.9.2008) čeká Skalku 1. kolo ligové sezony v Dřevnovicích. Žáci nastoupí stejný týden ve Skalce.

Vítězem je SK Griffins 98 Prostějov

20. července 2008 v 13:53 | spisi, GlozY
V sobotu se konal ve Skalce 1. ročník turnaje v malé kopané s názvem O pohár lázní Skalka. Do bojů o konečné umístění se přihlásilo deset týmů z Prostějovska a okolí. Týmy byly do dvou základních skupin po pěti. Utkání byly velice vyrovnaná a o postupujících se rozhodovalo až v posledních zápasech skupin. Do semifinále ze skupiny A postoupily Hrubovy slepice a SK Griffins 98 PV, ze skupiny B KMK Katastrofa a TJ Sokol Klenovice. V prvním semifinále se utkaly Hrubovy slepice s TJ Sokol Klenovice. Začátek utkání se lépe povedl Klenovicím a ujaly se vedení 3:0. Ovšem slepice se nevzdaly a dokázaly otočit vývoj utkání ve svůj prospěch na 3:4. Další zvrat na sebe nenechal, ale dlouho čekat, když nejprve Klenovice vyrovnaly a v poslední minutě využily standardní situaci. Konečný výsledek byl tedy 5:4. Ve druhém semifinále se utkal SK Griffins 98 PV a KMK Katastrofa. V celém utkání převládal Griffins a ten se také radoval z postupu do finále s výsledkem 2:0. V utkání o 3. místo byly šťastnější Hrubovy slepice, které se mohly radovat z výhry 3:1 nad svým soupeřem. Ve finále se utkaly SK Griffins 98 PV a TJ Sokol Klenovice. Do vedení se dostalo družstvo Klenovic, když se do černého trefil Kubíček. Poté začal narůstat tlak Griffins, který nejprve vyrovnal a když už všechno spělo k penaltovému rozstřelu, Griffins rozhodli o svém vítězství v turnaji 2:1.
Tento turnaj se velmi vydařil a už do budoucna plánujeme další ročníky. Na závěr bych chtěl poděkovat všem sponzorům, kteří zajistili ceny a také oběma rozhodčím, kteří bez větších problémů odřídili tento turnaj.

O pohár Lázní Skalka

14. července 2008 v 20:33 | GlozY a spisi
V sobotu 19.7.2008 se bude konat na hřišti SK Skalka fotbalový turnaj O pohár lázní Skalka. Prezentace týmů bude 8:00 - 8:15. Startovné (600 kč) se uhradí při prezentaci. Plánovaný začátek turnaje je v 8:30. Týmy jsou nalosovány do dvou skupin po pěti týmech a do semifinále vždy postupují první dva celky, které se pak utkají o finále. Plánovaný konec turnaje by měl být kolem čtvrté hodiny. Zajištěni jsou i dva fotbalový rozhodčí, kteří budou dohlížet na hladký průběh zápasů (Krutovský, Petrů). Utkání se bude hrát 2x 12 minut. V případě shody bodů budou rozhodovat vzájemné zápasy případně skóre. Občerstvení pro všechny účastníky a ocenění pro nejúspěšnější týmy je zajištěno. V případě nějakého dotazu se můžete obrátit na tel. číslo 777 619 979.

Skupina A:

SK Skalka
SK Griffins 98 PV
Hrubovy Slepice
Záchranka PV
TJ Sokol Pivín

Skupina B:

Dynamo PV
FC LadziMil Čehovice
Chelsea Čelechovice
TJ Sokol Klenovice
KMK Katastrofa

O pohár Lázní Skalka

6. července 2008 v 15:57 | GlozY
V sobotu 19. července 2008 se v areálu SK Skalka uskuteční turnaj v malé kopané pod názvem ,,O pohár Lázní Skalka", který pořádá fotbalový klub SK Skalka společně s Obecním úřadem a Lázněmi Skalka. Startovné na tým je 600 kč. Maximální počet mužstev je 10 a uzávěrka přihlášek je do 13. července 2008. Systém turnaje bude znám po ukončení přihlášek. Pro všechny tými a fanoušky bude připraveno boháté občerstvení a skvělý fotbalový zážitek. Pro vítězné týmy budou připraveny poháry a věcné ceny. Celý den pak zakončí Taneční zábava, která se bude konat v lázeňském parku.
Telefon: 721 503 040 nebo 777 619 979
Přihlášené týmy:
SK Skalka, SK Griffins 98 PV, Chelsea Čelechovice, Dynamo Prostějov, TJ Sokol Klenovice, Hrubovy Slepice, Záchranka PV, KMK Katastrofa, FC LadziMíl Čehovice

Sponzoři:

OÚ Skalka

Lázně Skalka

Alika Quality Sign

E.ON

V sobotu večer party!!!

9. června 2008 v 20:19 | GlozY

Veselé vánoce

23. prosince 2007 v 15:07 | Redakce
Veslé Vánoce, hodně zdraví štěstí, lásky a i nějaký ten dárek pod stromečkem Vám přeje redakce sk-skalka.blog.cz. Nesmíme zapomenout na lásku k malé kopané a fotbálku všeobecně...
užijte si svátky a bacha na Silvestra

Fotky

20. srpna 2007 v 12:33 | GlozY
Nějake ty fotečky z žakovského turnaje najdete zde, zbytek fotek dodáme v nasledujících dnech a také mužete hlasovat v anketě.

O pohár Lázní Skalka (Skalka CUP)

15. srpna 2007 v 11:44 | GlozY
V sobotu 18.8.2007 od 8:00 proběhne na hřišti ve Skalce turnaj žáků v Malé kopané. Pujde už o druhý ročník turnaje, který se místo Skalka CUPu bude jmenovat O pohár Lázní Skalka. Turnaje se zučastní osm družstev, které byli rozděleny do dvou skupin.
Skupina A: SK Skalka, Čehovice, Klenovice "B", Určice "A"
Skupina B: Pivín, Klenovice "A", Určice"B", Dubany
Začátek je naplánován na 8:00 a konec turnaje by měl byt kolem 14:00. Všem týmům budou předány poháry a diplomy a nejlepšímu střelci, hráči a brankaři budou uděleny ceny. Občerstveni všeho druhu zajištěno. Všechny fanoušky dobreho fotbalu srdečně zve SK Skalka, OU Skalka, Lázně Skalka a Alika Qualite Sign.

Anketa

5. srpna 2007 v 14:26 | GlozY
Jelikož tomu bude skoro rok co byla založena tato stranka, tak jsme pro vas vytvořili anketu: Jak se vám libí stranky SK Skalka?

Zpráva autorovi

11. července 2007 v 20:30 | Glozy
Jelikož chceme, aby se naše stranky SKS byli co nejlepši tak jsme zprovoznili ,,Zpráva autorovi" zde mužete psat co se vam tu líbí a nebo co se vam tu naopak nelibi a co byste tu třeba chtěli vidět nového. Určitě se nebojte a pište;-)

Skalka CUP

11. července 2007 v 17:50 | GlozY a Džordža
Jelikož druhý ročník Skalka CUPu je za rohem vytvořili jsme specialně stranky pro tento turnaj. Najdete je zde. Na strankách se budete moci dočíst o aktualních novinkách ohledně turnaje a také tam najdete Přihlašku k turnaji.

New Fota z Historie

12. června 2007 v 21:02 | Glozy
Přidali jsme nové fotky z minulích sezon a z oslav :D . Chlastačky zde a fotky týmu zde!

Brigáda

28. března 2007 v 13:58 | Glozy
V sobotu 31.3 se koná v parku brigáda, které se zúčastní všechny složky v obci a proto prosíme všechny hrače a členy klubu aby přišli v sobotu 8:00 do parku s hráběmi a dalšími vesnickými rekvizitami sloužícími k úklidu.

Schůze

21. března 2007 v 14:50 | Glozy
V sobotu (17.3) se konala v Hospodě schůze klubu. Schůze se zučastnilo 14 členu klubu a debatovalo se o ekonomice klubu, o vylepšení zavlahovacího systému, vysledku mužu a žaku,..atd. Vedení dalo jasny cíl zachrana mužů a vylepšení zavlahovaní. Padlo take slovo o nových šatnách, ktere by měli nahradit v budoucnu schatrali ,,hangar", ale to už je hudba budoucnosti...
 
 

Reklama