Příští zápasy: ve Skalce v 8:00 1.FC Laškov, 9:10 FC Zavadilka PV

Výsledky - žáci

Žáci se dostali na druhé místo

11. května 2009 v 19:33 | spisi
Sobotní letní odpoledne bylo opět jako stvořené pro skvělý fotbal. Žáky čekali dva soupeři ze středu tabulky. V prvním utkání se potkali proti Kobeřicím. Začátek zápasu byl velmi divoký, když se hned z rozehrávky dostali hosté do vedení, ale z prvního útoku Skalky zakončoval do prázdné branky Prokop 1:1. Do poločasu se už gólově prosazovali pouze domácí. Po brankách Cesara, Molčíka a opět Cesara, zvýšila Skalka svůj náskok až na 4:1. Druhý poločas Skalka kontrolovala vývoj utkání. Dovolila Kobeřicím snížit na rozdíl dvou branek, ale tříbrankový rozdíl ve skóre Skalce vrátil autor hattricku Cesar. Skalka tedy vyhrála 5:2.
Ve druhém zápase čekal SKS soupeř z Čelechovic na Hané. V tomto utkání se musela družina Ondřeje Spisara vyrovnat s absencí největší opory Martina Cesara. Skalka se s touto ztrátou dokázala vyrovnat až nečekaně dobře a celý zápas byla lepším týmem a potvrdila to i střelecky. Míč do branky dokázali dopravit oba bratři Barnetové, Hýžďal, Prokop a důrazný Bartoník. Hosté korigovali výsledek pouze jednou brankou, a tak Skalka vyhrála suveréně 5:1.

Sestava SK Skalka: Prokop R.- Prokop M., Barnet M., Barnet D., Hýžďal, Bartoník, Cesar, Karásková, Molčík

Žáci vybojovali v Čehovicích 6 bodů

19. dubna 2009 v 18:40 | spisi
Sobotní větrné odpoledne přineslo žákům dva důležité souboje. Vrabci si chtěli hlavně vylepšit reputaci z minulého turnaje ve Vrbátkách, kde totálně selhali. V prvním utkání narazili žáci na mnohem vyspělejšího soupeře z Hluchova. Hned v úvodu utkání se dostali hráči Hluchova k zakončení a z první střely dokázali vytěžit maximum 0:1. Poté se naskytla standardní situace na polovině hřiště, ke které se postavil Cesar a jeho bombu zastavilo až břevno hluchovské brány! O pět minut později se naskytla téměř totožná situace, ale Cesar tentokrát míč vystřelil po zemi a Chytilovi stačilo nastavit nohu, aby tečovaný míč zamířil do branky 1:1. Remízový stav však příliš dlouho nevydržel a Hluchov se znovu dostal do vedení 1:2. Skalka se nevzdávala bez boje. Zodpovědnost na sebe vzal Cesar, protáhl se po lajně a nechytatelnou střelou do šibenice na vzdálenější tyč vyrovnal na 2:2. To ale nebylo zdaleka všechno. Cesar se opět pěkně uvolnil po pravé straně a jeho střela propadla brankáři Hluchova mezi nohy, kde stál připraven Chytil a lehce dostal Skalku do vedení 3:2. Poté Hluchov vrhl všechny síly do útoku a toho využil Josif, který se prosadil svou rychlostí a zvýšil na konečných 4:2.
Druhý zápas provázely problémy v podobě složení družstva, protože polovina družstva musela odjet na utkání velké kopané. Skalka tedy měla s Čehovicemi větší problémy než by měla v plné sestavě. Utkání bylo vyrovnané a tak se dalo očekávat, že utkání rozhodne jediná branka. Poločas skončil bezbrankovým stavem a utkání se blížilo ke svému konci, když se před golmanem Čehovic zjevil aktivní Chytil a dokázal ho prostřelit 1:0. Skalka se po vstřelení vedoucího gólu soustředila na udržení důležitého vítězství a tak utkání skončilo jednobrankovým rozdílem.

Sestava SK Skalka: Prokop R.- Prokop M., Barnet M., Barnet D., Karásková, Chytilová, Chytil, Cesar, Josif J., Molčík, Koláček A.

Žáci jedou pro šest bodů do Čehovic

15. dubna 2009 v 12:10 | spisi
Sobotní odpoledne opět vyplní souboje žáčků o důležité body to tabulky malé kopané. Skalku, po výprasku ve Vrbátkách, čekají soupeři z dolních pater tabulky. Konkrétně Hluchov a domácí Čehovice. Pokud chtějí žáci pomýšlet na pomyslnou bednu musí bezpodmínečně naplno bodovat. Jestli se jim podaří napravit špatný výkon z minulého turnaje a hlavně získat důležité body, to se dozvíme již v sobotu v podvečer. Utkání začínají ve 14:00 a v 15:20.

Žáci ve Vrbátkách propadli

4. dubna 2009 v 18:37 | spisi
SK Skalka vs. Dubany 1:8 (Bartoník)
SK Skalka vs. Ohrozim 1:5 (vlastní Ohrozim)

Sestava SK Skalka- Prokop R.- Prokop M., Barnet M., Barnet D., Koláček D., Koláček A., Josif J., Karásková, Hýžďal, Bartoník, Molčík

V zápase proti Dubanům začali lépe domácí hráči, kteří již v první minutě vsítili branku. Na tu však dokázal odpovědět svým důrazem Bartoník, ale od tohoto okamžiku to bylo od Skalky vše. Více sehrané Dubany nasázeli bezbranným skaleckým žáčkům do konce utkání ještě sedm gólů a snad nikoho nepřekvapil konečný výsledek 1:7. Ve druhém zápase si Skalka kladla mnohem větší cíle, ale opět nemastný, neslaný výkon je stál poločasovou ztrátu 3:0. Po poločase si Ohrozim vstřelila vlastní branku a výkon Skalky se začal zlepšovat, ale když Josif neproměnil několik vyložených šancí a Ohrozim z protiútoků ještě dvakrát skórovala, tak si žácí odvezli porážku 5:1.

Žáci propadli proti poslednímu

20. října 2008 v 8:30 | spisi
Sobotní odpoledne patřilo tradičně žákům. SKS odehrála svůj zápas v Kobeřicích proti poslednímu. Kromě Cesara byla Skalka kompletní a čekala se jasná výhra nad Laškovem.
Avšak opak byl pravdou!!! Skalku zaskočil rychlý gól z úvodu utkání, 0:1. Poté se hra vyrovnala a Skalka dokázala srovnat stav díky Michalu Barnetovi, který svou střelu otřel míč o tyč a zapadl do branky, 1:1. Bohužel Skalku srazily do kolen nepřesné přihrávky a časté sólování. Ještě do přestávky dokázal Laškov znovu strhnout vedení na svou stranu, 1:2. O poločase padlo několik taktických rad, ale ani ty nedokázaly vyřešit střeleckou nemohoucnost. Skalka tedy podlehla poslednímu Laškovu 1:2 a po podzimní části sezony přezimuje na třetím místě tabulky. "Bez přihrávek to prostě nejde, měli by se naučit týmové spolupráci a ne hrát každý sám na sebe. Nalejme si čistého vína a přiznejme si, že bez Bubli (Martin Cesar pozn. redakce) to prostě nejde.", krátce shodnotil utkání Kurčák.

Souboj o první místo pro Dubany

11. října 2008 v 18:15 | spisi
Žáci se utkali s dosavadním suverénem z Duban. Utkání jim ovšem nevyšlo podle jejich představ a i v plné síle podlehla Skalka Dubanům 0:2. Utkání se prckům nepodařilo, ale Dubany byly prostě lepší a zaslouženě vyhrály, shodnotila utkání Gábina Chytilová.

Žáci vstoupili do sezony výtečně!!!

13. září 2008 v 19:36 | spisi
Sobotní slunečné odpoledne přivítalo mladé naděje u prvního kola nové sezony. Na domácí půdě se v prvním utkání Skalka střetla s nováčkem soutěže z Pěnčína. Naši žáci byli silovější a také zkušenější než hostující celek a tak od začátku utkání bylo rozhodnuto o vítězi. Postupně se trefili 3x Cesar, Koláček D., Josif J., Karásková. Utkání nakonec skončilo 6:2, když dvěma brankami korigovali výsledek hostující hráči. Ve druhém zápase čekal žáky mnohem náročnější soupeř, vítěz minulého ročníku, TJ Ohrozim. První poločas byl z obou stran vyrovnaný a to znamenalo poločasový stav 0:0 tomu odpovídal. Ve druhém poločase pomohla Skalce nešťastná vlastní branka hostujících hráčů. Od této chvíle byla Skalka lepší a Adam Josif dokázal ještě navýšit náskok. Skalka tento stav již udržela a zaslouženě si připsala další tři body za vítězství 2:0.
Všichni odvedli stoprocentní práci, hráčům moc děkuji za skvělý start do soutěže. Vyzdvihnout musím výkon Bubli, ten je pro náš tým nepostradatelný, řekl po utkání Ondřej Spisar vedoucí mužstva.

Pohár Lázní putuje do Duban

21. srpna 2008 v 11:57 | GlozY
V neděli (10.8) se v areálu SK Skalka uskutečnil III.ročník žákovského turnaje O pohár Lázní Skalka. Turnaje se zúčastnilo celkem pět mužstev. Jmenovitě SK Skalka, Čehovice, Pivín ,,A", Pivín ,,B" a Sokol Dubany. Mužstva se utkaly systémem ,,každý s každým", tento systém nejvíce vyhovoval týmu z Duban, který celý turnaj ovládl a zaslouženě si odváží ze Skalky první místo.
Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Roman Hýžďal z Pivína,,A", nejlepším brankářem se stal Rostislav Soldán z Čehovic a nejlepším hráčem turnaje se stal Pavel Elner z Duban.
Pořadí: 1. TJ Sokol Dubany, 2. SK Skalka, 3. TJ Sokol Pivín ,,A", 4. Čehovice, 5. TJ Sokol Pivín ,,B"

Žáci první v Kobeřicích!!!

29. června 2008 v 12:01 | GlozY
Minulou sobotu (21.6) se našim žákům podařilo vyhrát žakovský turnaj v Kobeřicích!
V konkurenci dalších třech týmů se naši žáci dokázali vyšvihnout až na první místo.
Když se v prvním zápase utkali s domácím celkem Kobeřic a ten po velmi dobrém výkonu zdolali 4:2, když se o branky SKS postaral hattrickem ,,Bubla" (Martin Cesar) a jednou se trefil do černého Michal Barnet. Ve druhém zápase se Skalka utkala s Brodkem u Prostějova a po vyrovnaném zápase skončilo utkání 3:3 snad jen dodat že náš tým nedokázal udržet vedení 3:1!! V posledním zápase si na náš tým brousili zuby borci z Čehovic, ale náš tým dokázal udržet remízu 1:1 a celkově se mohla Skalka radovat z prvenství na tomto turnaji a konečně přibyl do vytrýnky nový pohár.
V dalších dnech se budete moci dočíst o novém trenérovi žáků Janu Kurčákovi, který dovedl žáky k prvenství na tomto turnaji.

Konečná tabulka žáků

8. června 2008 v 12:25 | spisi
V sobotu žáci SKS jeli odehrát poslední zápas do Laškova. Soupeřem jim byl domácí výběr. Mladí vrabci se v případě vítězství mohli dostat na předposlední místo před Čehovice. To se jim však nepovedlo, protože prohráli s Laškovem 0:2 a tím pádem obsadili úplné dno tabulky.
Do příští sezóny nastoupí žáci pod novým vedením tak doufejme, že udělají lepší výsledky než tomu bylo letos.

Žáci v Kobeřicích

18. května 2008 v 19:44 | Lucka a spisi
Naši žáci nastoupili včera na Kobeřicích, kde se utkali s domácím týmem Kobeřic a týmem Sokol Dubany. První zápas s domácími hráči nebyl vůbec lehký, hned po zahájení dali gól domácí a pak už tam sypal jeden za druhým a najednou naši žáci prohrávali 5:0!!! Ale i my jsme měli několik hezkých šancí. Ve druhém zápase stejně jako v předešlém zápase jsme hned ze začátku dostali gól a pak se začalo střídat.I přesto, že od chvíle, kdy jsme inkasovali rychlý gól a začali nastupovat mladší hráči tak se snažili ale bohužel se neubránili v prvním poločase dalším třem gólům. Poté nastala chvíle Mojmíra Chytila, kterého fauloval dubanský hráč a hráč s číslem 15 na zádech nezaváhal a snížil na 1:4. Ve druhém poločase hrála Skalka přesilovku, protože byl vyloučen hráč Duban pro neustálé vulgární vyjadřování. Bohužel Skalce to příliš nepomohlo a inkasovala další tři branky, což znamenalo jasnou prohru žáků SKS 1:7.

Skalečtí žáci získali první jarní bod

11. května 2008 v 7:53
Včera odpoledne naši žáci vybojovali první jarní bod. V prvním zápase změřil naš tým síly s Čehovicemi a po vyrovnaném průběhu skončil zápas 1:1, když nejprve Skalku poslala do vedení Lucie Karásková, ale za Čehovice stihl vyrovnat Troneček. Ve druhém zápase se utkaly naše mladé naděje s domácím týmem Hluchova. Hluchov před turnajem byl na předposledním místě, ale dokázal Skalku obrat o všechny body, a tak Skalka prohrála 3:1. Skalka sice dokázala vstřelit první branku, ale Hluchov dokázal vyrovnat z penalty a po vlastní brance Karáskové obrátil Hluchov vedení na svoji stranu. Do konce zápasu přidal Hluchov, po chybě obrany, třetí gól a tak Skalka prohrála 3:1.

Žáci zakončili podzim prohrou v Ohrozími

23. října 2007 v 15:57 | GlozY
V sobotu odpoledne skončil podzim pro žáky, kteří v Ohrozimi prohráli s týmem Laškova 2:1. První branku vstřelil Laškov a ujal se vedení 1:0 v zápěti vyrovnal s přimého kopu střelou pod břevno Chytil. Bohužel Skalka inkasovala a v posledním zápase podzimu podlehl Laškovu 2:1.

žáci oba své zápasy prohráli

18. října 2007 v 18:12 | GlozY
V sobotu odpoledne nastoupili žáci ve Vrbátkách na uměle trávě ke dvou zápasům bohužel oba své zápasy prohráli. V prvním zápase byl soupeřem Skalky Sokol Dubany. Náš tým prohrál 2:0 a ve druhém zápase nestačil na DD Dubany 3:0. Skalka odjížděla z Vrbátek bez jediného bodíku a výrazně si pohoršila v tabulce... Bohužel žadne fotky z Vrbatek jsem nesehnal tak se aspon mužete podivat na fotky z Kobeřic.

Žáci se vyhoupli na druhé místo

9. října 2007 v 12:19 | GlozY
V sobotu 29.9. zajížděli žáci do Kobeřic. V prvním zápase vyhrála Skalka 5:2 nad domácími Kobeřicemi. V druhém zápase byl našim žákům protivník s Čelechovic. Po velmi vyrovnaném zápase nakonec vyhrála Skalka 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil Šišma. Skalka má po čtyřech zápasech devět bodů a je zatím na druhém místě za vedoucími Dubany.

Žáci si vezou z Hluchova tři body

23. září 2007 v 8:20 | GlozY
Včera (22.9.) vybojovali žáci tři body, když v prvním zápase prohráli s domácím celkem Hluchova 2:0. V druhém zápase zvítězila Skalka jasně nad Čehovicemi 8:0, když se o branky Skalky postarali M.Barnet 3, M.Prokop 2,M.Cesar 2 a David Barnet .

Hodnocení žáků

22. června 2007 v 20:07 | Glozy
Našim žákům skončila sezóna. Skalka ji zakončila na 4. místě, bohužel cílem vedení bylo 1. místo!!! Jinak než neúspěšná sezóna se tomu nedá říct. Je pravda, že jenom ve čtyřech zápasech v sezóně nastoupil tým v plné sestavě. Bohužel za SKS hraje hodně hráčů, kteří mají povinnosti i ve velkém fotbalu, který je přece jenom víc preferován, ale na jednu stranu je dobre, že jsme dali více příležitostí mladým hráčům, kteří jsou určitě příslibem do budoucna. Tečkou za nepovedenou sezónou dal poslední zápas, který se musel v poločase s Čelechovicemi za stavu 0:0 dohrávat. Bohužel náš tým na dohrávku neodjel a zápas byl tím pádem kontumován ve prospěch Čelechovic 5:0!!! Samozřejmě, že budou změny v týmu. Určitě se bude jednat o výměně trenéra a chceme rozšířit kádr a doplnit jej hlavně o mladé hráče. Žádné konkrétní cíle si před sezónou dávat nebudeme, to uvidíme až podle toho, jak se nám podaří sestavit kádr a podle něho uvidíme. Také musíme počítat, že odejdou nynější opory a budeme je muset nahradit. Bohužel odejdou Jiří Karásek, Martin Glouzar a Lukáš Suchánek a touhle cestou bychom jim chtěli poděkovat za dobrou reprezentaci našeho klubu. Na závěr bych chtěl říct, že tahle sezóna byla nejhorší v historii našeho klubu a udělám maximum pro to, aby se tahle sezóna už neopakovala, řekl nejmenovaný člen klubu.

Žáci neodcestovali na zápas

12. června 2007 v 20:48 | Glozy
V sobotu ráno naši žáci měli odcestovat k poslednímu utkaní sezony do Prostějova, které se muselo dohravat kvuli nezpusobilemu terenu. Bohužel na zápas proti Čelechovicím naš tým neodcestoval a tim padem byl tento zápas s kontumovan ve prospěch Čelechovic 3:0. Naš tým se tedy propadl na konečnou čtvrtou pozici. Pro klub a vubec pro celou Skalku je to velká ostuda, že jsme nedojeli k zapasu, chtěli bych se touhle cestou omluvit všem fanouškům a občanum. Řekl jeden z hraču SKS. Hodnocení sezony planujeme do konce přištího tydne, kde se budete moci dočíst o chystaných změnách ve vedení týmu...

Skalka vs. Čelechovice nedohráno

26. května 2007 v 17:21 | Glozy
Skalka odjížděla k poslednímu zápasu sezóny do Čelechovic na Hané, kde se utkala s domácím týmem. Do brány SKS nastoupil místo Filka Glouzar a jelikož chyběl ještě Šišma, Suchánek a Dostál byli jasnými favority domácí. V prvním poločase si ani jeden tým nevypracoval na těžkém terénu žádnou velkou šanci a tak první poločas skončil 0:0, ale o přestávce se přehnala nad Čelechovicemi bouřka, která trvala tak 10 minut. Bohužel hřiště bylo z větší části pod vodou a tak se zápas přerušil. Zápas bude šetřit Svaz a rozhodne se o náhradním termínu tohoto zápasu. Fotky najdete zde!

Žáci získali tři body

26. května 2007 v 8:04 | Glozy
Skalečtí žáci na domacím turnaji ziskali pouze tři body. V prvním zapase byl našim soupeřem ambiciozni Hruška. Zapas byl několikrát přerušen diky deštivemu počasí. Skalka sice vyhrala 2:0, ale hra Skalky byla jednim slovem tragická. O branky se postarali Šišma a Suchánek. Do druhého zapasu proti Hluchovu nenastoupili Filek, Šišma, Glouzar a Cesar, kteři museli odjet na zapas Pivinských dorostu. Bohužel tato absence hraču se projevila a Hluchov vyhral 2:1 o jedinou branku Skalky se postaral Suchánek.